Interjero dizainas

Egli Design rūpinasi originaliu interjero dizaino kūrimu. Kaip daugiadisciplinė studija, koordinuojame kiekvieną projekto elementą nuo pradinės koncepcijos brėžinių iki pabaigos. Mūsų tikslas yra sukurti unikalią ir išskirtinę aplinką, pritaikytą individualiems klientų poreikiams. Jau dešimtmetį besitęsianti praktika leidžia įgyvendinti projektus tarptautiniu mąstu, nuo buto Vilniaus centre iki vilos Prancūzijos Rivjeroje ar novatoriškų apartamentų Singapūro širdyje.

Tikime originalumu ir kūrybiškumu siekdami sukurti estetiškesnę aplinką mūsų klientui. Patikėję mums sukurti ar išrinkti baldų ir apšvietimo dizainą, kartu parinkdami spalvines gamas, medžiagas, simpatiškas jūsų gyvenimo stiliui, garantuojame neprilygstamą rezultatą. Interjero dizainerio paslaugos derinamos individualiai, pasiūlant jums labiausiai tinkamą sprendimą.

Interjero dizainas bei jo kūrimas, neretai sudėtingas, kompleksiškas, reikalaujantis žinių ne tik apie estetinį vaizdą, bet ir po juo slypintį techninės dalies išmanymą. Būtent interjero dizainerio paslaugos padeda jūsų vizijas paversti į funkcionaliai įgyvendinamus sprendimus. Dizaino paslaugos gali būti skirstomos keliais etapais, todėl būtina įvertinti projekto sudėtingumą bei aiškiai įsiklausyti į kliento lūkesčius.    

Kas apskritai yra interjero dizainas?

Dizainas yra veikla, kuri leidžia sukurti estetiškus, gražius ir įsimintinus kūrinius. Na, o interjeras – savaime suprantama, tai yra bet kurio statinio viduje esančios patalpos. Sujungus šiuos du dalykus gauname tai, kas ir yra interjero dizainas. Ši paslauga brėžia ribą tarp meno ir mokslo, kur vienas papildo kitą. Ji vizijas verčia tikrovę ir gali suderinti nuostabią, modernią, vintažinę ar nesenstančią estetiką su patogumu, praktiškumu ar futuristinėmis inovacijomis.  

Interjero dizainerio paslaugos

Interjero dizainerio paslaugos apima labai įvairias sritis, nuo konsultavimo iki 3D modeliavimo bei sąmatų rengimo. Kiekvienas klientas ir kiekvienas projektas – labai unikalūs ir individualūs. Tik profesionalūs, savo darbą išmanantys ir didelę patirtį sukaupę specialistai ar tuo pačiu pasižyminčios dizaino įmonės gali sukurti tai, kas gražu ir kur būti – gera. Nėra vieno dizaino sprendimo, kuris tiktų kiekvienam klientui ir kiekvienai patalpai. Kai kada erdvės reikalauja įvairių kompromisų ir interjero sprendimai būna labiau konservatyvūs. Na, o štai kitais atvejais, erdvė būna tarsi baltas popieriaus lapas, kuriame galima sukurti pačius įsimintiniausius, nepamirštamus, kerinčius projektus. Viską susumavus galima pasakyti, kad interjero dizainas yra paslauga, kuri derina meną ir funkciją. Prisitaikydama prie klientų poreikių, Egli Design interjero dizaino studija kuria tai, kas atitiktų lūkesčius, būtų originalu ir turėtų išliekamą vertę.  

Kaip kuriami interjero dizainai?

Daug kas klaidingai įsivaizduoja, jog kiekvienas žmogus galėtų sukurti puikų interjerą. Tereikia tik labiau pasistengti ir skirti tam laiko. Tačiau norint pasiekti tai, kad interjero elementai būtų tinkamai parinkti, stovėtų savo vietoje, o pati patalpa atitiktų jai keliamus reikalavimus, tai yra - derėtų stiliai, spalvos, neišnyktų praktiškumas, ji galėtų tarnauti savo paskirčiai, neprarastų savo unikalių savybių (pvz., erdvumo), reikia išmanyti taisykles, žinoti tendencijas bei turėti patirtį. Būtent dėl to kokybiškas interjero dizainas gali būti laikomas savotiška meno forma, nes dizainerių kūryba leidžia įgyvendinti ir realybe paversti net pačius ekstravagantiškiausius norus. Būtina suderinti erdvinį mąstymą ir projektavimo niuansus su žiniomis apie estetiką.  
 1. Paprastai interjero dizaino projektas prasideda nuo abiejų šalių (kliento ir dizainerio) susitikimo. Susitikimo metu aptariamos esminės projekto detalės – biudžetas, terminai, norai, lūkesčiai. Tuomet atliekami objekto matavimo darbai ir suderinama pirminė vidaus interjero dizaino koncepcija. Kiekviena dizaino įmonė dirba kiek skirtingai, tačiau dažniausiai šiame etape klientams gali būti rodomi įvairūs interjerai, iš kurių jie turi išrinkti tuos, kurie patinka.
 2. Profesionali interjero dizaino studija tuomet imasi kurti jūsų patalpų vizualizacijas ir jas parodo klientui. Patvirtinamas pirminis projekto planas. Tuomet pradedamas derinti pačio interjero projektavimas – pasirenkamos apdailos medžiagos, dangos, baldai, durys ir kiti akcentai. Visi interjero sprendimai priimami su sąmata ir patvirtinami tik abiem pusėms sutikus.
 3. Na ir galiausiai projektas prieina į finišo tiesiąją, kuomet prasideda tikrieji darbai, braižomi brėžiniai ir atliekamas įrengimas. Visais šiais etapais su jumis kartu dirba bei įrengimą prižiūri patys interjero dizaineriai. Nesvarbu, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitoje vietoje pasirinkote šią paslaugą, nuolatinė komunikacija ir pastovūs susitikimai numatytais tikslais leidžia dizaineriams sukurti būtent tai, kas gražu jums ir kas pasieks maksimalią harmoniją tarp kliento vizijos ir realybės.
 

Kokios svarbiausios savybės, renkantis interjero dizainerius?

Turbūt sunkiausiai rasti tokius dizainerius, kurie yra ne tik profesionalūs ir tikslūs, bet tuo pačiu ir originalūs bei kūrybiški. Juk visi nori, kad jų namo, apartamentų, vilos, kotedžo ar kitų patalpų vidus būtų vienintelis toks, originalus, išskirtinis. Būtent dėl to labiausiai geidžiamos originalaus, vienetinio interjero dizaino paslaugos. Jeigu jums reikalingas interjero dizaineris, Egli Design padės įgyvendinti tai, ko galbūt nepasiryžtų daryti kiti Lietuvos interjero dizaineriai. Tai veda mus prie dar vienos svarbios savybės, kurią vertina klientai – globalių tendencijų išmanymas bei pasaulietiškumas. Interjero dizainas neturi didelių ribų, todėl galima rasti gražių idėjų interjerui ne tik kaimynystėje, bet ir kitoje šalyje ar kitame pasaulio gale. Esame įgyvendinę projektų Azijoje, Prancūzijos Rivjeroje, kitose Europos šalyse, o taip pat ir Lietuvoje, todėl suprantame, kaip kurti tai, kas skoninga, pasaulietiška ir tikrai atitinka lūkesčius!  

Egli Design – išskirtinis interjero projektavimas

Egli Design interjero sprendimai yra drąsūs ir originalūs. Galite peržiūrėti mūsų nuotraukų galeriją, kur demonstruojami kurtų interjerų pavyzdžiai. Dirbdami įsiklausome į klientų lūkesčius ir su jais deriname savo žinias, patirtį, randame geriausią išeitį.   Turime platų darbų portfolio kuriant išskirtinius interjero sprendimus pačiuose unikaliausiuose objektuose visame pasaulyje. Padėsime išsirinkti vienetinius, užsakomus baldus, rasime tinkamiausius akcentus bei suderinsime viską nuo A iki Ž, kad klientui nereikėtų niekuo rūpintis.  

Interjero dizainas - kaina

Paslaugų kainos derinamos individualiai, nes Egli Design niekada nebūna dviejų vienodų projektų. Kiekvienas interjero projektas gali pasakoti vis naują istoriją!  

Detalus projekto įgyvendinimas

 • Funkcinis erdvių zonavimas + interjero dizaino koncepcijos sukūrimas, interjero pavyzdžiai;
 • 3D interjero vizualizacijų kūrimas;
 • Detalus techninis projektas (galutinis baldų išdėstymo planas, ardomų sienų planas, naujai statomų sienų planas + sudėtingų vietų/mazgų detalizacijos, santechnikos pririšimo planas, apšvietimo planas, elektros planas, lubų planas, papildomos detalizacijos: laiptų/laiptų turėklų, durų dizaino parinkimas);
 • Apdailos medžiagų parinkimas, nurodymas planuose: sienoms, grindims, luboms;
 • Baldų projektavimas – virtuvės baldai, sieninės spintos, TV baldai ir kt.;
 • Interjero akcentų parinkimas (siūlomi baldai, šviestuvai, santechnikos prietaisai, užuolaidos, kilimai, aksesuarai;
 • Konsultavimas ir derinimas  su užsakovu bei įrengiančiomis įmonėmis- šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, elektra, statybinė apdaila, laiptai, židinys, baldai ir kt.
 • Projekto patikslinimai, papildymai ir korekcijos, reikalingos statybų eigoje.
 • Projekto įgyvendinimo priežiūra objekte- išplanavimas, dizainas, realios situacijos permatavimai. Už techninį darbų išpildymą atsako ir garantiją suteikia statybos darbus atliekanti įmonė.
 • Užsakomų baldų parinkimas, atvežimas bei sumontavimas. Bendravimas su užsakomų produktų tiekėjais užsienyje, jų transportavimas bei kainų derinimas.
  Paslaugų kainos prasideda nuo 35 Eur  

Dalinis projekto įgyvendinimas

Yra galimybė užsisakyti tik dalį paslaugų, atsisakant tam tikrų projektavimo etapų, pvz.: reikalingas tik techninių brėžinių paketas, vizualizacijos, parinkimas ir kt. Lanksčiai žiūrime į kliento poreikį, todėl visada stengiamės rasti abi puses tenkinančius sprendimus ir alternatyvas. Kiekvieną situaciją vertiname individualiai. Paslaugų kaina prasideda nuo 100 Eur

Konsultacijos kainos

Valandos konsultacijos kaina 50 Eur.